Telewizja i internet: najlepsza oferta w pakiecie (2020) – gdzie najlepiej?

Ostatnia aktualizacja:

Otrzymuję sporo zapytań o najlepszą ofertę telewizji i internetu w pakiecie. Coraz więcej osób szuka ofert 2w1. Nic jednak dziwnego, jeden operator dostarczający dwie usługi to mniej formalności i często też niższa cena wynikająca z takiego połączenia. Jak więc dobrze wybrać w 2020 roku? Zapraszam Cię do zapoznania z artykułem, w którym podzielę się swoimi spostrzeżeniami wynikającymi z obserwacji rynku i własnych doświadczeń.

Moim zdaniem najlepsza oferta powinna spełniać następujące kryteria:

  • Atrakcyjna cena
  • Zaufany i znany operator
  • Nowoczesna oferta dopasowana do rynku
  • Wysoka niezawodność usługi  


 

Gdzie najlepsza oferta na telewizję i internet? Mój ranking i opinie 

najlepsza oferta

Internet i telewizja od UPC – moim zdaniem niezawodne

UPC rozpatruję jako najlepszą ofertę pod kątem niezawodności. Sam miałem okazje korzystać (i prawdopodobnie korzystałbym dalej, gdyby nie przeprowadzka w miejsce, które nie jest objęte zasięgiem) z usług telewizji i internetu przez kilka lat i był to moim zdaniem najmniej kłopotliwy operator. Bardzo rzadko zdarzały się awarie w stosunku do innych pakietów z którymi miałem do czynienia. Nie jest to tylko moje zdanie, UPC uzyskuje bardzo dobre rezultaty w rankingach dostawców usług internetowych i ma obecnie przygotowane ciekawe propozycje dla nowych abonentów. 

Pośród pakietów telewizji i internetu, które są teraz dostępne u operatora znajdziemy ponad 120 kanałów TV z bardzo dużym odsetkiem stacji w jakości HD + internet światłowodowy do 300 Mb/s (i to najmniejszym wariancie! większe to nawet ponad 160 kanałów i internet światłowodowy do 1 Gb/s). Otrzymujemy nowoczesny dekoder telewizji cyfrowej (Horizon) z obsługą WiFi. Do pakietu możemy dobrać także usługi dodatkowe takie jak Multiroom (telewizja na kilku odbiornikach w domu), kanały premium, czy też wzbogacić telewizję i internet o telefon (nielimitowane połączenia).

UPC najlepiej jest zamówić online, tak jest taniej i wygodniej. Zamawiając przez internet wariant na 24 miesiące, otrzymamy instalację za 1 zł (w salonie kosztuje to 59 zł), mamy też możliwość obniżenia rachunku poprzez Ulgę za Rachunek Elektroniczny i Ulgę za Komunikację Marketingową. Przy zaznaczonych obu zgodach, rachunek jest niższy o 10,02 zł miesięcznie, co w skali trwania umowy wygeneruje sporą oszczędność. Konkretny pakiet dla siebie wybierzesz i zamówisz korzystając z przycisku poniżej:

Zamów telewizję i internet od UPC online

 

Netia – czy to najtańsza propozycja?

Netia wychodzi z ciekawą propozycją w atrakcyjnej cenie. Pakiety telewizji i internetu w momencie aktualizacji tego artykułu wykupimy już od 50 zł miesięcznie.

Za 50 zł możemy otrzymać internet do 300 Mb/s i telewizję – ponad 90 kanałów z czego około połowa z nich jest w jakości HD. Zwróćmy uwagę na to, że niektórzy operatorzy w 2020 roku sprzedają sam internet, bez żadnych dodatków w dużo wyższej cenie! To okazja na spore oszczędności.

Moim zdaniem to najlepsza oferta w pakiecie dla tych, którzy nie potrzebują dużej ilości kanałów w telewizji, ale jednocześnie chcą mieć niezawodny, stosunkowo szybki internet. Oczywiście w Netii jest także możliwość wykupienia większej ilości kanałów telewizyjnych w ramach wyższego abonamentu. Obrazuję tylko jak obecnie kształtują się ceny.

Nie wiem ile dokładnie potrwa taka okazja, bo te najlepsze oferty mają to do siebie, że mogą szybko się skończyć 🙂 Do Netii najlepiej zadzwonić osobiście, potwierdzić dostępność i dopasować do swoich oczekiwań.

Korzystając z formularza do którego link zamieszczam poniżej, konsultant Netii oddzwoni do Ciebie w kilka minut i przedstawi więcej szczegółów:

Skontaktuj się z Netią

Czy telewizja i internet to najlepsza oferta w 2020?

Wybór najlepszej oferty jest zawsze kwestią subiektywną, uważam jednak, że pakiety są najlepszym rozwiązaniem dla większości Klientów poszukujących domowej rozrywki i „połączenia ze światem”. Jeżeli zależy Ci na tym, aby uzyskać możliwie atrakcyjną cenę, nie masz „specjalnych” wymagań i nie chcesz angażować się w kilka umów, czy też mozolne poszukiwania, oferta w pakiecie będzie dla Ciebie bardzo dobrym rozwiązaniem.

Jeżeli natomiast jesteś kinomanem, lub osobą, która ma szczególne wymagania co do telewizji, zajrzyj do mojego rankingu telewizji satelitarnych i cyfrowych. Ostatnio opisałem również ciekawą ofertę na internet mobilny dla tych z nas, którzy cenią sobie elastyczność i chcą być online wszędzie, nie tylko w domu.

Najnowsze wpisy

Paweł z Satelitarne Cyfrowe Opublikowane przez:

Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego, a jednocześnie wielki fan nowych technologii i poszukiwacz dobrych ofert. Połączenie tych dwóch zainteresowań sprawia, że tropię, analizuję i próbuję odpowiedzieć na pytanie pt. „Jak najlepiej zaspokoić swoje potrzeby w określonym budżecie?”. Efekty moich działań możesz śledzić na tym blogu. Miłego korzystania!

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *