Telewizja i internet: najlepsza oferta w pakiecie (2020) – gdzie najlepiej?

Ostatnia aktualizacja:

Otrzymuję sporo zapytań o najlepszą ofertę telewizji i internetu w pakiecie. Coraz więcej osób szuka ofert 2w1. Nic jednak dziwnego, jeden operator dostarczający dwie usługi to mniej formalności i często też niższa cena wynikająca z takiego połączenia. Jak więc dobrze wybrać w 2020 roku? Zapraszam Cię do zapoznania z artykułem, w którym podzielę się swoimi spostrzeżeniami wynikającymi z obserwacji rynku i własnych doświadczeń.

Moim zdaniem najlepsza oferta powinna spełniać następujące kryteria:

  • Atrakcyjna cena
  • Zaufany i znany operator
  • Nowoczesna oferta dopasowana do rynku
  • Wysoka niezawodność usługi  


 

Gdzie najlepsza oferta na telewizję i internet? Mój ranking i opinie 

najlepsza oferta

Internet i telewizja od UPC – moim zdaniem niezawodne

UPC rozpatruję jako najlepszą ofertę pod kątem niezawodności. Sam miałem okazje korzystać (i prawdopodobnie korzystałbym dalej, gdyby nie przeprowadzka w miejsce, które nie jest objęte zasięgiem) z usług telewizji i internetu przez kilka lat i był to moim zdaniem najmniej kłopotliwy operator. Bardzo rzadko zdarzały się awarie w stosunku do innych pakietów z którymi miałem do czynienia. Nie jest to tylko moje zdanie, UPC uzyskuje bardzo dobre rezultaty w rankingach dostawców usług internetowych i ma obecnie przygotowane ciekawe propozycje dla nowych abonentów. 

Pośród pakietów telewizji i internetu, które są teraz dostępne u operatora znajdziemy ponad 120 kanałów TV z bardzo dużym odsetkiem stacji w jakości HD + internet światłowodowy do 300 Mb/s (i to najmniejszym wariancie! większe to nawet ponad 160 kanałów i internet światłowodowy do 1 Gb/s). Otrzymujemy nowoczesny dekoder telewizji cyfrowej (Horizon) z obsługą WiFi. Do pakietu możemy dobrać także usługi dodatkowe takie jak Multiroom (telewizja na kilku odbiornikach w domu), kanały premium, czy też wzbogacić telewizję i internet o telefon (nielimitowane połączenia).

UPC najlepiej jest zamówić online, tak jest taniej i wygodniej. Zamawiając przez internet wariant na 24 miesiące, otrzymamy instalację za 1 zł (w salonie kosztuje to 59 zł), mamy też możliwość obniżenia rachunku poprzez Ulgę za Rachunek Elektroniczny i Ulgę za Komunikację Marketingową. Przy zaznaczonych obu zgodach, rachunek jest niższy o 10,02 zł miesięcznie, co w skali trwania umowy wygeneruje sporą oszczędność. Konkretny pakiet dla siebie wybierzesz i zamówisz korzystając z przycisku poniżej:

Zamów telewizję i internet od UPC online

 

Netia – czy to najtańsza propozycja?

Netia wychodzi z ciekawą propozycją w atrakcyjnej cenie. Pakiety telewizji i internetu w momencie aktualizacji tego artykułu wykupimy już od 50 zł miesięcznie.

Za 50 zł możemy otrzymać internet do 300 Mb/s i telewizję – ponad 90 kanałów z czego około połowa z nich jest w jakości HD. Zwróćmy uwagę na to, że niektórzy operatorzy w 2020 roku sprzedają sam internet, bez żadnych dodatków w dużo wyższej cenie! To okazja na spore oszczędności.

Moim zdaniem to najlepsza oferta w pakiecie dla tych, którzy nie potrzebują dużej ilości kanałów w telewizji, ale jednocześnie chcą mieć niezawodny, stosunkowo szybki internet. Oczywiście w Netii jest także możliwość wykupienia większej ilości kanałów telewizyjnych w ramach wyższego abonamentu. Obrazuję tylko jak obecnie kształtują się ceny.

Nie wiem ile dokładnie potrwa taka okazja, bo te najlepsze oferty mają to do siebie, że mogą szybko się skończyć 🙂 Do Netii najlepiej zadzwonić osobiście, potwierdzić dostępność i dopasować do swoich oczekiwań.

Korzystając z formularza do którego link zamieszczam poniżej, konsultant Netii oddzwoni do Ciebie w kilka minut i przedstawi więcej szczegółów:

Skontaktuj się z Netią

Czy telewizja i internet to najlepsza oferta w 2020?

Wybór najlepszej oferty jest zawsze kwestią subiektywną, uważam jednak, że pakiety są najlepszym rozwiązaniem dla większości Klientów poszukujących domowej rozrywki i „połączenia ze światem”. Jeżeli zależy Ci na tym, aby uzyskać możliwie atrakcyjną cenę, nie masz „specjalnych” wymagań i nie chcesz angażować się w kilka umów, czy też mozolne poszukiwania, oferta w pakiecie będzie dla Ciebie bardzo dobrym rozwiązaniem.

Jeżeli natomiast jesteś kinomanem, lub osobą, która ma szczególne wymagania co do telewizji, zajrzyj do mojego rankingu telewizji satelitarnych i cyfrowych. Ostatnio opisałem również ciekawą ofertę na internet mobilny dla tych z nas, którzy cenią sobie elastyczność i chcą być online wszędzie, nie tylko w domu.

Ostatnie wpisy

Paweł z Satelitarne Cyfrowe Opublikowane przez:

Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego, a jednocześnie wielki fan nowych technologii i poszukiwacz dobrych ofert. Połączenie tych dwóch zainteresowań sprawia, że tropię, analizuję i próbuję odpowiedzieć na pytanie pt. „Jak najlepiej zaspokoić swoje potrzeby w określonym budżecie?”. Efekty moich działań możesz śledzić na tym blogu. Miłego korzystania!

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *