Jak sprawdzić ile zostało internetu w Plusie, Play, Orange, T-Mobile i innych sieciach? Sprawdzamy stan internetu.

Regularne sprawdzanie stanu pakietu danych pozwala w porę ograniczyć zużycie internetu i uchronić się przed przedwczesnym osiągnięciem limitu. Jeśli zdarza Ci się zapominać szybkie kody do różnych operatorów komórkowych, to ten wpis będzie dla Ciebie przydatną ściągawką. W artykule znajdziesz również informacje o aplikacjach i serwisach internetowych, za pomocą których można kontrolować wydatki.

Jak sprawdzić, ile zostało internetu w Plusie?

ile mam internetu

Aby wydatki na internet nie wymknęły się spod kontroli, należy je regularnie śledzić. W Plusie stan pakietu danych sprawdzisz na cztery sposoby. Możesz wpisać specjalny kod, wysłać SMSa, wejść do serwisu Plus Online lub pobrać aplikację o tej samej nazwie.

Kody na sprawdzenie internetu w Plusie

Krótkie kody to szybki sposób na upewnienie się, ile mamy internetu w Plusie. Aby otrzymać informacje o zużyciu pakietu danych, należy wpisać  kod *121# lub *136# . Oprócz stanu paczki operator prześle Ci w odpowiedzi jej termin ważności i ewentualny status promocji. Kody działają w miksie i ofercie na kartę.

Kontrola wydatków na internet przez numer 2580 w Plusie

Do kontrolowania wydatków możesz wykorzystać też SMSy. Aby sprawdzić zużycie pakietów, należy wysłać  wiadomość o treści P na numer 2580 . Za każdego wysłanego SMSa operator pobiera opłatę 0,29 zł.

Zamiast wysyłać wiadomość, możesz również zadzwonić pod numer 2580. Koszt połączenia jest stały i wynosi wspomniane 0,29 zł.

Sprawdzanie stanu pakietu danych przez serwis Plus Online

Aby sprawdzić stan internetu w Plusie z poziomu przeglądarki, należy zalogować się na swoje konto na stronie  online.plus.pl . Następnie należy odszukać zakładkę Pakiety. W tabelce znajdziesz informacje o wszystkich aktywnych paczkach, zarówno tych jednorazowych, jak i cyklicznych.

Kontrola zużycia internetu przez aplikację Plus Online

Jeśli zastanawiasz się, jak sprawdzić, ile zostało internetu w abonamencie w Plusie, to polecam zainstalować  aplikację o nazwie Plus Online . Można ją pobrać z Google Play, App Store i AppGallery. Znajdziesz w niej podsumowanie wszystkich posiadanych pakietów. W razie potrzeby dokonasz koniecznych doładowań.

Jak sprawdzić, ile zostało internetu w T-Mobile?

sprawdzanie stanu internetu Stan internetu sprawdzimy w T-Mobile na trzy sposoby: pobierając aplikację Mój T-Mobile, logując się do serwisu MiBOA, lub wysyłając kod ekspresowy. Jeśli zależy Ci na dokładnych parametrach, to zdecydowanie polecam instalację apki.

Kody na sprawdzenie internetu w T-Mobile

T-Mobile nie posiada jednego kodu do sprawdzania stanu internetu. Numer, na który należy zadzwonić, zależy od aktywnej taryfy, lub oferty specjalnej. Użytkownicy na kartę, którzy otrzymali darmowe gigabajty po doładowaniu, mogą kontrolować ich zużycie, wpisując w telefonie  *512*2*1# . Aby uzyskać informacje o pakietach jednorazowych, należy użyć kodu  *502*1# , a w przypadku rozliczeń cyklicznych obowiązuje natomiast kod  *501*2# .

Kontrola wydatków przez aplikację Mój T-Mobile

Aplikacja  Mój T-Mobile  to zaawansowane narzędzie, które ułatwi Ci kontrolę wydatków za internet. Za jej pośrednictwem sprawdzisz ilość wykorzystanych danych i włączysz darmowe paczki w ramach promocji Happy Fridays. Po pobraniu aplikacji z Google Play, lub App Store i zalogowaniu się na swój numer, informacje o stanie konta i włączonych pakietach zostaną Ci zaprezentowane w przejrzysty sposób.

Sprawdzanie stanu pakietu internetowego w T-Mobile przez serwis MiBOA

Jeśli z jakichś powodów nie chcesz instalować aplikacji mobilnej, to wejdź na stronę  miboa.t-mobile.pl . Zostaniesz poproszony o wpisanie numeru telefonu, na który otrzymasz jednorazowe hasło. Po zalogowaniu wybierz zakładkę Moje konto > Aktywne usługi. Data ważności pakietów i ich status powinny pojawić się na Twoim ekranie.

Jak sprawdzić, ile zostało internetu w Orange?

stan pakietu internetowego Kontrola stanu pakietu internetowego w Orange jest bardzo łatwa i może odbyć się na pięć sposobów. Przede wszystkim właściciel numeru może zainstalować aplikację mobilną Mój Orange, lub odwiedzić serwis internetowy. Dobrym rozwiązaniem będzie wysłanie krótkiego kodu, lub wiadomości tekstowej. Można się również połączyć z automatycznym BOK.

Kody na sprawdzenie internetu w Orange

Krótkie kody to szybki sposób na uzyskanie informacji o włączonych pakietach danych. Jeśli nie posiadasz na swoim urządzeniu aplikacji Mój Orange, wystarczy, że wpiszesz kombinację  *101*1# . Po zatwierdzeniu na ekranie wyświetli Ci się podsumowanie posiadanych paczek. Kod jest bezpłatny i działa m.in. w ofercie na kartę.

Sprawdzanie stanu pakietów w Orange za pomocą SMSa i automatycznego BOK

Aby dowiedzieć się, jaką część pakietu danych masz jeszcze niewykorzystaną, możesz wysłać SMSa. Treść wiadomości i numer, pod który należy ją kierować, są uzależnione od załączonych taryf i promocji. Przykładowo osoby korzystające z Orange Free, które otrzymały darmowe gigabajty za doładowanie przez stronę internetową, stan bonusu sprawdzą, wysyłając  SMS o treści ILE pod numer 411 . Pozostali klienci są w tym przypadku proszeni o wysyłanie wiadomości  ILE DANYCH na numer 901 . Operator pobiera opłatę zgodną z Twoim cennikiem.

W celu uzyskania informacji o obowiązującym Cię limicie danych możesz również skontaktować się z automatycznym Biurem Obsługi Klienta. Dzwoniąc pod  numer *500, lub *200 , musisz liczyć się ze standardową opłatą za połączenie.

Sprawdzanie ilości dostępnych gigabajtów przez aplikację Mój Orange

Jeśli zastanawiasz się, jak sprawdzić ile zostało Ci internetu w abonamencie w Orange, to najlepszym sposobem na znalezienie odpowiedzi na to pytanie będzie instalacja aplikacji. Po pobraniu  apki Mój Orange  uzyskasz dostęp do wszystkich informacji o swoim numerze, w tym do danych na temat wykorzystanego transferu.

Kontrola zużycia internetu poprzez stronę Mój Orange

A co jeśli brakuje mi miejsca na smartfonie na dodatkową apkę? Jak w takiej sytuacji sprawdzę ile mam internetu w Orange? Okazuje się, że operator umożliwia śledzenie stanu pakietów także przez swoją stronę. Wystarczy wpisać w formularzu swój numer i skorzystać z tak zwanego Szybkiego podglądu.

Jak sprawdzić, ile zostało internetu w Play?

jak sprawdzić zużycie internetu Nie wiesz jak sprawdzić ilość internetu w Play? Nic trudnego. Wystarczy wysłać krótki kod, albo zalogować się do Play24. Możesz to zrobić zarówno przez przeglądarkę internetową, jak i aplikację mobilną. Pamiętaj, że Play poinformuje Cię o kończącym się pakiecie. Gdy na Twoim koncie zostanie tylko 100 MB, dostaniesz od operatora powiadomienie w formie SMSa.

Kody na sprawdzenie internetu w Play

Kody to dobre rozwiązanie, jeśli z różnych powodów nie możesz zainstalować apki. Niestety w Play nie ma jednego wspólnego kodu dla wszystkich taryf. Aby sprawdzić stan promocyjnych MB w ofertach na abonament, należy wpisać  kod *107#, lub *111*55*5#  (tzw. bezpieczny internet). W przypadku taryf na kartę obowiązują kody:  *107#, *108# i *109# .

Weryfikacja zużycia internetu przez aplikację mobilną Play24

Obecnie najlepszym sposobem na sprawdzenie stanu internetu w Play, jest zainstalowanie aplikacji mobilnej operatora. Aby zobaczyć, ile zostało Ci gigabajtów w pełnej prędkości, wystarczy wejść w odpowiednią zakładkę. Dzięki szybkiemu logowaniu biometrycznemu, cała operacja sprawdzania zajmie Ci dosłownie kilka sekund.

Kontrola transferu danych przez serwis internetowy Play24

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie, jak sprawdzić stan internetu w Play, to prawdopodobnie powinieneś skierować swoje kroki do  serwisu Play24  (24.play.pl). Ilość gigabajtów dostępnych w Twojej ofercie jest prezentowana w sekcji Środki do wykorzystania.

Jak sprawdzić, ile zostało internetu w Plush?

jakie zużycie internetu Plush to marka należąca do Plusa. Stan internetu sprawdzimy tutaj zarówno za pomocą krótkich kodów ( *121# lub *136# ), jak i  aplikacji mobilnej Plus Online . Apkę możesz pobrać za darmo z Google Play i App Store. Za jej pomocą sprawdzisz ilość internetu na wszystkich posiadanych numerach.

Jak sprawdzić, ile zostało internetu w nju mobile?

Jeśli nie wiesz, ile masz internetu w nju mobile, to polecam wejść na stronę operatora i zalogować się na swoje konto. Informacje o wykorzystaniu pakietu są udostępnione w w zakładce Stan konta. Osoby, które nie mają czasu na otwieranie przeglądarki, mogą skorzystać z krótkich kodów, lub komend SMSowych. Niestety numery, pod które należy wysłać hasło ILE, są ściśle uzależnione od aktywowanej usługi. Podobny problem dotyczy kodów. W ofercie na kartę obowiązują kombinacje:  *127*65*1#, *127*66*1# i *127*67*1# . Ilość dodatkowego internetu (oferta 9GB za 9 zł) sprawdzimy wpisując  *127*69# .

Jak sprawdzić, ile zostało internetu w Heyah?

jaki stan internetu W Heyah do sprawdzania posiadanych pakietów danych służy specjalna aplikacja mobilna. Można ją pobrać z Google Play i App Store. Jeśli masz problem z jej instalacją, ilość niewykorzystanych gigabajtów zweryfikujesz przez serwis internetowy  Moja Heyah . Do ogólnej kontroli stanu konta możesz wykorzystać  kod *108# .

Jak sprawdzić, ile zostało internetu w Virgin Mobile?

Szybką metodą na sprawdzenie dostępnych gigabajtów w Virgin Mobile jest wpisanie kodu USSD, lub wysłanie SMSa. Klienci taryf na kartę mogą monitorować saldo transmisji danych za pomocą  kodu *108# . Osoby, które wykupiły abonament, są proszone o wysłanie  wiadomości o treści ILE na numer 100 . Jeśli posiadasz pakiet jednorazowy, skieruj to zapytanie na  numer 101 .

Virgin Mobile posiada oczywiście serwis internetowy i aplikację. Apkę znajdziesz w Google Play i App Store pod nazwą  Klub Virgin Mobile . Jest prosta w obsłudze i oczywiście pozwala kontrolować wydatki na internet.

Jak sprawdzić, ile zostało internetu w Red Bull Mobile?

Posiadasz numer w Red Bull Mobile, ale nie wiesz, jak sprawdzić ilość internetu? Do kontrolowania pakietów danych służą  trzy kody: *106# (cykliczne pakiety), *107# i *108# (bonusy) . W związku z tym, że RBM jest obsługiwane przez Play, możesz się również zalogować do  serwisu Play24  (24.play.pl). Dostępne gigabajty sprawdzisz w sekcji Środki do wykorzystania.

Zobacz więcej wpisów z kategorii: Telefony i operatorzy
Paweł Bocianowski Opublikowane przez:

Wielki fan nowych technologii od najmłodszych lat i poszukiwacz dobrych ofert. Posiadam wykształcenie ekonomiczne. Połączenie tych dwóch zainteresowań sprawia, że tropię, analizuję i próbuję odpowiedzieć na pytanie pt. „Jak najlepiej zaspokoić swoje potrzeby w określonym budżecie?”. Moją misją jest poszerzanie cyfrowej wiedzy Polaków i w ten sposób przeciwdziałanie zjawisku tzw. cyfrowego wykluczenia.  Efekty moich działań możesz śledzić na tym blogu. Miłego korzystania!

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *