nc+ GO a cena: ile kosztuje, gdzie kupić abonament i jak zainstalować?

Oferta nc+ GO cechuje się ogromną popularnością. Dzięki niej można cieszyć się telewizją na dowolnym urządzeniu. Oznacza to, że ulubione filmy oraz seriale mogą być oglądane nie tylko w TV, ale również laptopie, smartfonie, czy też tablecie. Gwarantuje to maksimum komfortu oraz swobody, co zapewne usatysfakcjonuje tych, którzy cenią sobie kompleksowe rozwiązania.

Z pewnością niejedna osoba zastanawia się, czy warto postawić na opisywaną usługę. Pierwszym krokiem jest dokładna analiza jej warunków – plusem jest fakt, że regulamin nie jest zbyt skomplikowany.

Zastanawiasz się, czy nc+ GO jest płatne? Usługa jest darmowa, jednak wymaga posiadania jednego z pakietów nc+. Jest to opcja bez abonamentu, czy też dodatkowej umowy. Dla wielu osób stanowi to ogromną zaletę.

Dla niecierpliwych, poniżej przygotowałem tabelę, która podpowiada ile godzin znajduje się w konkretnych pakietach. Warto sprawdzić też aktualne ceny konkretnych planów w Canal+ (dawnym nc+) – czasami bowiem pojawiają się ograniczone czasowo promocje:

Przykładowy pakiet
Limit miesięczny bezpłatnych godzin
Aktualna cena
VIP+ Max 4K
744
ZOBACZ
Extra+, Comfort+ z Canal+, pakiet Familijny
100
ZOBACZ
Start+, Comfort+ i inne
3
ZOBACZ

Dodatkowe godziny można łatwo dokupić w cenie 4,99 zł za 97h.

Jak sprawdzić ile godzin nc+go jest w konkretnym pakiecie?

Jeżeli masz na oku konkretny pakiet, możesz bardzo łatwo sprawdzić ile godzin nc+go jest w nim dostępnych:

 1. Przejdź na stronę z ofertą
 2. Wybierz odpowiedni „kafelek” z nazwą pakietu:
  wybór pakietu canal+
 3. Informacja o ilości godzin znajduje się na górze strony – w tym miejscu:
  informacja o godzinach w nc+go
  SPRAWDŹ SWÓJ PAKIET

Czym dokładnie jest nc+ GO?

Warto jest jasno odpowiedzieć sobie na pytanie, co to jest nc+ GO. Jest to biblioteka ogromnej liczby filmów, seriali, programów, dokumentów i innych materiałów video. Z opisywanej usługi często korzystają ci, którzy nie narzekają na nadmiar wolnego czasu. Nie trzeba dopasowywać się do godzin emisji w TV – wystarczy jedynie skorzystać z omawianej oferty.

czym jest nc+go

 Warto wspomnieć, że do korzystania z nc+ GO niezbędny jest dostęp do sieci. Osoby, które chcą korzystać z oferty na telewizorze muszą podłączyć dekoder do internetu. 

Nie każdy wie, że nc+ GO jest dostępne wyłącznie dla posiadaczy dowolnego pakietu nc+. Bez numeru abonenta znajdującego się na umowie nie można dokonać rejestracji w serwisie, a więc warto o tym pamiętać. Korzystanie z usługi bez rejestracji nie jest dozwolone. Na szczęście nie jest ona płatna. Cena nc+ GO wynosi 0 zł, a wyjątek stanowią jedynie opcje dodatkowe.

Jak zainstalować nc+ GO?

Usługa nc+ GO nie wymaga żadnych dodatkowych urządzeń, co dla większości użytkowników jest wielką zaletą. Z omawianej oferty można skorzystać na dwa sposoby – poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację mobilną. W drugim przypadku należy pobrać ją za darmo ze sklepu App Store, Google Play, czy też Windows Store.

 Z nc+ GO można korzystać jednocześnie na dwóch urządzeniach, czyli np. smartfonie oraz tablecie. Usługa może być zarejestrowana maksymalnie na czterech urządzeniach (mogą być one zmieniane). 

jak zainstalować

Aktywacja oferty jest bardzo prosta – wystarczy jedynie dokonać rejestracji na stronie nc+ go. Minimum formalności sprawia, że trwa to zaledwie kilka minut. Podczas omawianego procesu niezbędne jest wprowadzenie danych, takich jak np.:

 • adres mailowy,
 • numer PESEL,
 • identyfikator abonenta (widnieje on na umowie usługi TV).

Nie można jednoznacznie powiedzieć, po jakim czasie nc+ GO zostanie udostępniona nowym użytkownikom, którzy dopiero podpisali umowę na podstawowy pakiet telewizyjny. W niektórych przypadkach maksymalny czas oczekiwania może wynosić nawet 45 dni. Warto jest jednak skontaktować się z obsługą techniczną w celu ustalenia szczegółów.

Czy to się opłaca?

Opłacalność nc+ GO nie budzi wątpliwości – wynika to z faktu, że jest to usługa darmowa. To dodatkowe udogodnienie dla tych, którzy posiadają podstawowy pakiet TV w nc+. Oferta jest na tyle rozbudowana, że bez większych trudności można znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

opłacalność oferty

Więcej informacji na temat wspomnianych pakietów można znaleźć na stronie platformy Canal+. Jeden z najtańszych pakietów kosztuje 19,99 zł/miesięcznie. Złożenie zamówienia drogą internetową niesie za sobą wiele korzyści. Mowa tutaj przede wszystkim o darmowej aktywacji dekodera oraz internetu, antenie od 1 zł, czy też błyskawicznej realizacji zamówienia.

Najważniejsze zalety

Faktem jest, że nc+ GO gwarantuje wiele korzyści – powinny się z nimi zapoznać w szczególności osoby, które poszukują najlepszej oferty telewizyjnej.  Poniżej opisano najistotniejsze zalety opisywanej usługi. Być może ułatwi to podjęcie ostatecznej decyzji. 

 • Brak dodatkowych kosztów – osoby posiadające pakiet telewizyjny NC+ nie musza martwić się o nadprogramowe opłaty. Ponadto dokupienie kolejnych godzin oglądania kosztuje wyłącznie kilka złotych miesięcznie.
 • Łatwa rejestracja – przebiega ona szybko, a jednocześnie bezproblemowo. Jest ona całkowicie darmowa. Wystarczy jedynie posiadać numer identyfikacyjny z podstawowej umowy telewizyjnej nc+.
 • Wysoka swoboda użytkowania – z omawianej usługi można korzystać zarówno na telewizorze, jak i urządzeniu mobilnym. Wystarczy jedynie mieć dostęp do sieci.

zalety nc+go

 • Możliwość oglądania na kilku urządzeniach – jednocześnie z usługi nc+ GO można korzystać na dwóch urządzeniach np. telewizorze oraz smartfonie.
 • Ogromna baza materiałów wideo – użytkownik zyskuje dostęp do ogromnej liczby filmów, seriali, programów rozrywkowych oraz publicystycznych, dokumentów, materiałów edukacyjnych, a także wielu innych. Jest w czym wybierać!
 • Brak ograniczeń związanych z lokalizacją – nie trzeba znajdować się pod wskazanym w umowie adresem, aby korzystać z nc+, co przekłada się na wysoki komfort. Docenią to ci, którzy często przebywają poza domem.
 • Łatwe zarządzanie – aplikacja umożliwia stworzenie listy ulubionych pozycji, czy też blokowanie nieodpowiednich treści. Jest to szczególnie ważne dla rodziców.

Opinie na temat nc+ GO

Z nc+ GO może skorzystać każdy, kto posiada już pakiet telewizyjny nc+. Rejestracja to kwestia kilku minut. Nie ma konieczności kontaktowania się z usługodawcą. Wystarczy jedynie wejść na stronę główną lub pobrać aplikację. Brak dodatkowych opłat to ogromny atut, który zachęca do wypróbowania usługi.

opinie użytkowników

Plusem platformy nc+ GO jest fakt, że zapewnia ona dostęp zarówno do materiałów live, jak i biblioteki wielu interesujących filmów i seriali. Miejsce użytkowania nie ma żadnego znaczenia, co wydaje się być wyjątkowo korzystne dla osób często wyjeżdżających.
Zobacz więcej wpisów z kategorii: Streaming
Paweł Bocianowski Opublikowane przez:

Wielki fan nowych technologii od najmłodszych lat i poszukiwacz dobrych ofert. Posiadam wykształcenie ekonomiczne. Połączenie tych dwóch zainteresowań sprawia, że tropię, analizuję i próbuję odpowiedzieć na pytanie pt. „Jak najlepiej zaspokoić swoje potrzeby w określonym budżecie?”. Moją misją jest poszerzanie cyfrowej wiedzy Polaków i w ten sposób przeciwdziałanie zjawisku tzw. cyfrowego wykluczenia.  Efekty moich działań możesz śledzić na tym blogu. Miłego korzystania!

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *