nc+ GO a cena: ile kosztuje, gdzie kupić abonament i jak zainstalować?

Oferta nc+ GO cechuje się ogromną popularnością. Dzięki niej można cieszyć się telewizją na dowolnym urządzeniu. Oznacza to, że ulubione filmy oraz seriale mogą być oglądane nie tylko w TV, ale również laptopie, smartfonie, czy też tablecie. Gwarantuje to maksimum komfortu oraz swobody, co zapewne usatysfakcjonuje tych, którzy cenią sobie kompleksowe rozwiązania.

Z pewnością niejedna osoba zastanawia się, czy warto postawić na opisywaną usługę. Pierwszym krokiem jest dokładna analiza jej warunków – plusem jest fakt, że regulamin nie jest zbyt skomplikowany.

Zastanawiasz się, czy nc+ GO jest płatne? Usługa jest darmowa, jednak wymaga posiadania jednego z pakietów nc+. Jest to opcja bez abonamentu, czy też dodatkowej umowy. Dla wielu osób stanowi to ogromną zaletę.

Dla niecierpliwych, poniżej przygotowałem tabelę, która podpowiada ile godzin znajduje się w konkretnych pakietach. Warto sprawdzić też aktualne ceny konkretnych planów w Canal+ (dawnym nc+) – czasami bowiem pojawiają się ograniczone czasowo promocje:

Przykładowy pakiet
Limit miesięczny bezpłatnych godzin
Aktualna cena
VIP+ Max 4K
744
ZOBACZ
Extra+, Comfort+ z Canal+, pakiet Familijny
100
ZOBACZ
Start+, Comfort+ i inne
3
ZOBACZ

Dodatkowe godziny można łatwo dokupić w cenie 4,99 zł za 97h.

Jak sprawdzić ile godzin nc+go jest w konkretnym pakiecie?

Jeżeli masz na oku konkretny pakiet, możesz bardzo łatwo sprawdzić ile godzin nc+go jest w nim dostępnych:

 1. Przejdź na stronę z ofertą
 2. Wybierz odpowiedni “kafelek” z nazwą pakietu:
  wybór pakietu canal+
 3. Informacja o ilości godzin znajduje się na górze strony – w tym miejscu:
  informacja o godzinach w nc+go
  SPRAWDŹ SWÓJ PAKIET

Czym dokładnie jest nc+ GO?

Warto jest jasno odpowiedzieć sobie na pytanie, co to jest nc+ GO. Jest to biblioteka ogromnej liczby filmów, seriali, programów, dokumentów i innych materiałów video. Z opisywanej usługi często korzystają ci, którzy nie narzekają na nadmiar wolnego czasu. Nie trzeba dopasowywać się do godzin emisji w TV – wystarczy jedynie skorzystać z omawianej oferty.

czym jest nc+go

 Warto wspomnieć, że do korzystania z nc+ GO niezbędny jest dostęp do sieci. Osoby, które chcą korzystać z oferty na telewizorze muszą podłączyć dekoder do internetu. 

Nie każdy wie, że nc+ GO jest dostępne wyłącznie dla posiadaczy dowolnego pakietu nc+. Bez numeru abonenta znajdującego się na umowie nie można dokonać rejestracji w serwisie, a więc warto o tym pamiętać. Korzystanie z usługi bez rejestracji nie jest dozwolone. Na szczęście nie jest ona płatna. Cena nc+ GO wynosi 0 zł, a wyjątek stanowią jedynie opcje dodatkowe.

Jak zainstalować nc+ GO?

Usługa nc+ GO nie wymaga żadnych dodatkowych urządzeń, co dla większości użytkowników jest wielką zaletą. Z omawianej oferty można skorzystać na dwa sposoby – poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację mobilną. W drugim przypadku należy pobrać ją za darmo ze sklepu App Store, Google Play, czy też Windows Store.

 Z nc+ GO można korzystać jednocześnie na dwóch urządzeniach, czyli np. smartfonie oraz tablecie. Usługa może być zarejestrowana maksymalnie na czterech urządzeniach (mogą być one zmieniane). 

jak zainstalować

Aktywacja oferty jest bardzo prosta – wystarczy jedynie dokonać rejestracji na stronie nc+ go. Minimum formalności sprawia, że trwa to zaledwie kilka minut. Podczas omawianego procesu niezbędne jest wprowadzenie danych, takich jak np.:

 • adres mailowy,
 • numer PESEL,
 • identyfikator abonenta (widnieje on na umowie usługi TV).

Nie można jednoznacznie powiedzieć, po jakim czasie nc+ GO zostanie udostępniona nowym użytkownikom, którzy dopiero podpisali umowę na podstawowy pakiet telewizyjny. W niektórych przypadkach maksymalny czas oczekiwania może wynosić nawet 45 dni. Warto jest jednak skontaktować się z obsługą techniczną w celu ustalenia szczegółów.

Czy to się opłaca?

Opłacalność nc+ GO nie budzi wątpliwości – wynika to z faktu, że jest to usługa darmowa. To dodatkowe udogodnienie dla tych, którzy posiadają podstawowy pakiet TV w nc+. Oferta jest na tyle rozbudowana, że bez większych trudności można znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

opłacalność oferty

Więcej informacji na temat wspomnianych pakietów można znaleźć na stronie platformy Canal+. Jeden z najtańszych pakietów kosztuje 19,99 zł/miesięcznie. Złożenie zamówienia drogą internetową niesie za sobą wiele korzyści. Mowa tutaj przede wszystkim o darmowej aktywacji dekodera oraz internetu, antenie od 1 zł, czy też błyskawicznej realizacji zamówienia.

Najważniejsze zalety

Faktem jest, że nc+ GO gwarantuje wiele korzyści – powinny się z nimi zapoznać w szczególności osoby, które poszukują najlepszej oferty telewizyjnej.  Poniżej opisano najistotniejsze zalety opisywanej usługi. Być może ułatwi to podjęcie ostatecznej decyzji. 

 • Brak dodatkowych kosztów – osoby posiadające pakiet telewizyjny NC+ nie musza martwić się o nadprogramowe opłaty. Ponadto dokupienie kolejnych godzin oglądania kosztuje wyłącznie kilka złotych miesięcznie.
 • Łatwa rejestracja – przebiega ona szybko, a jednocześnie bezproblemowo. Jest ona całkowicie darmowa. Wystarczy jedynie posiadać numer identyfikacyjny z podstawowej umowy telewizyjnej nc+.
 • Wysoka swoboda użytkowania – z omawianej usługi można korzystać zarówno na telewizorze, jak i urządzeniu mobilnym. Wystarczy jedynie mieć dostęp do sieci.

zalety nc+go

 • Możliwość oglądania na kilku urządzeniach – jednocześnie z usługi nc+ GO można korzystać na dwóch urządzeniach np. telewizorze oraz smartfonie.
 • Ogromna baza materiałów wideo – użytkownik zyskuje dostęp do ogromnej liczby filmów, seriali, programów rozrywkowych oraz publicystycznych, dokumentów, materiałów edukacyjnych, a także wielu innych. Jest w czym wybierać!
 • Brak ograniczeń związanych z lokalizacją – nie trzeba znajdować się pod wskazanym w umowie adresem, aby korzystać z nc+, co przekłada się na wysoki komfort. Docenią to ci, którzy często przebywają poza domem.
 • Łatwe zarządzanie – aplikacja umożliwia stworzenie listy ulubionych pozycji, czy też blokowanie nieodpowiednich treści. Jest to szczególnie ważne dla rodziców.

Opinie na temat nc+ GO

Z nc+ GO może skorzystać każdy, kto posiada już pakiet telewizyjny nc+. Rejestracja to kwestia kilku minut. Nie ma konieczności kontaktowania się z usługodawcą. Wystarczy jedynie wejść na stronę główną lub pobrać aplikację. Brak dodatkowych opłat to ogromny atut, który zachęca do wypróbowania usługi.

opinie użytkowników

Plusem platformy nc+ GO jest fakt, że zapewnia ona dostęp zarówno do materiałów live, jak i biblioteki wielu interesujących filmów i seriali. Miejsce użytkowania nie ma żadnego znaczenia, co wydaje się być wyjątkowo korzystne dla osób często wyjeżdżających.

Najnowsze wpisy

Paweł z Satelitarne Cyfrowe Opublikowane przez:

Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego, a jednocześnie wielki fan nowych technologii i poszukiwacz dobrych ofert. Połączenie tych dwóch zainteresowań sprawia, że tropię, analizuję i próbuję odpowiedzieć na pytanie pt. „Jak najlepiej zaspokoić swoje potrzeby w określonym budżecie?”. Efekty moich działań możesz śledzić na tym blogu. Miłego korzystania!

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *