Telewizja w telefonie: jak oglądać programy na żywo na smartfonie?

Jeszcze kilkanaście lat temu telewizja kojarzyła się głównie z wieczornymi seansami w gronie rodziny lub znajomych. Obecnie technologia prężnie się rozwija. Mamy do dyspozycji rozwiązania, o których w przeszłości mogliśmy jedynie pomarzyć.

 Oglądanie telewizji na żywo na smartfonie to w dzisiejszych czasach codzienność. Coraz więcej osób nie posiada w domu telewizora. Korzystanie z urządzeń mobilnych jest wygodne, a zarazem bezproblemowe. 

Telewizja w telefonie jest dostępna zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS. Na uwagę zasługuje fakt, że w sieci bez trudu znajdziemy bezpłatne platformy, których użytkowanie jest w pełni legalne.

Darmowa telewizja w telefonie – dlaczego jest tak popularna?

Przegapiłeś interesujący cię program publicystyczny lub odcinek ulubionego serialu? Nie ma żadnego problemu, aby nadrobić zaległości. Nie musimy dostosowywać swojego planu dnia do godzin emisji. Nie oznacza to jednak konieczności nagrywania produkcji telewizyjnych.

tv na smartfona

Rosnącą popularnością cieszą się serwisy „GO”. Są one oferowane zwykle przez kablówki, czy też platformy satelitarne. Dzięki nim możemy oglądać wybrane treści gratis – w ramach pakietu. Nie musimy ich pobierać. Ponadto są one dostępne nie tylko na komputerze, ale również tablecie, czy też smartfonie.

Do odtwarzania telewizji na smartfonie potrzebujemy zwykle autorskiej aplikacji. To właśnie dzięki niej możemy oglądać w dowolnym miejscu. Nie musimy być w domu, tak jak w przypadku kablówki.

W ramach mobilnej telewizji otrzymujemy dostęp do wielu rozmaitych produkcji. Oczywiście bardzo ważne jest to, aby znaleźć korzystną ofertę. Przed podjęciem ostatecznej decyzji należy przeanalizować warunki umowy.

 • Telewizja mobilna gwarantuje szereg udogodnień. Nie musimy posiadać anteny, dekodera, a nawet telewizora. Ponadto nie ogranicza nas miejsce pobytu. Telewizję oglądamy w dowolnym miejscu. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy często podróżują.
 • Zyskujemy pełną swobodę – treści możemy odtworzyć w dogodnym momencie. Nie dostosujemy się do godzin emisji. Nie musimy martwić się, że przegapimy ciekawy film, czy też program.
 • Otrzymujemy nieograniczony dostęp do ogromnej liczby produkcji. Każdy może znaleźć coś interesującego dla siebie.

Jaką telewizję mobilną wybrać?

Z pewnością wiele osób jest zainteresowanych telewizją w telefonie. Wybór jest dość spory, warto jednak dokładnie przeanalizować oferty.

Poniżej przedstawiam moje TOP 4 najlepszych propozycji telewizji mobilnej. To typy dla osób, które cenią sobie zrozumiałe warunki umowy, korzystne ceny, a także szeroki wybór produkcji telewizyjnych.

 1. Cyfrowy Polsat GO

Cyfrowy Polsat oferuje telewizję w telefonie, dzięki której możemy zyskać dostęp do kilku tysięcy programów na życzenie, a także ponad stu kanałów online. Możemy oglądać je na dowolnym urządzeniu mobilnym – w tym temacie nie ma żadnych ograniczeń.

Nie wiesz, jak uruchomić Cyfrowy Polsat GO? Jest to oferta skierowana dla tych, którzy posiadają pakiet telewizji satelitarnej. Możemy rozszerzyć go zupełnie za darmo o usługę telewizji mobilnej. Należy zaznaczyć jednak, że darmowy dostęp otrzymujemy jedynie do treści znajdujących się w wybranym przez nas pakiecie telewizyjnym.

darmowe kanały

Cyfrowy Polsat GO to telewizja w telefonie z systemem Android, lub iOS. Pierwszym krokiem jest zainstalowanie aplikacji, która zapewnia wygodne oraz bezproblemowe oglądanie treści. Jej obsługa jest w pełni intuicyjna.

W ramach opisywanej oferty możemy oglądać telewizję nie tylko na telewizorze, ale również trzech urządzeniach mobilnych jednocześnie. Warto wspomnieć o opłacie technicznej, która wynosi 5 zł miesięcznie.

 • Aplikacja Cyfrowy Polsat GO dostępna została wypuszczona na urządzenia mobilne. Nie oznacza to jednak tego, że nie możemy korzystać z platformy na innych urządzeniach – wystarczy wejść na stronę. go.cyfrowypolsat.pl.
 • Z usługi możemy skorzystać tylko wtedy, kiedy posiadamy przypisany nam login oraz hasło. Jeśli nie znamy tych danych, to możemy skontaktować się z biurem obsługi klienta.
 • W ramach usługi możemy korzystać nie tylko z darmowych treści. Otrzymujemy dostęp do bogatej biblioteki płatnych materiałów VOD.
 1. Horizon GO od UPC

Horizon GO to oferta UPC – dostawcy telewizji satelitarnej oraz internetu. W ramach oferty otrzymujemy dostęp do ponad stu kanałów, które możemy oglądać na urządzeniach mobilnych. Oczywiście oprócz tego możemy odtwarzać wiele różnorodnych treści m.in. filmów oraz seriali.

Telewizja w telefonie od UPC dostępna jest dla tych, którzy posiadają abonament telewizyjny. Warto zaznaczyć, że jest to opcja zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów. Treści, jakie możemy oglądać w ramach Horizon GO uzależnione są od tego, jaki abonament posiadamy.

UPC zapewnia autorską aplikację nie tylko na urządzenia z systemem Android, ale również iOS. Jej użytkowanie jest niezwykle proste i przyjemne. W ciągu kilkudziesięciu sekund można znaleźć poszukiwane materiały wideo. Warto jest również zapoznać się z rozbudowaną biblioteką filmów i seriali.

Opisywana oferta telewizji mobilnej niesie za sobą wiele korzyści. Wydaje się być to doskonała opcja dla tych, którzy korzystają już z oferty UPC lub planują podpisać umowę.

 • Horizon GO to telewizja mobilna, z której mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Dostęp do ogromnej liczby kanałów oraz materiałów wideo (m.in. filmów, seriali) zyskujemy zupełnie za darmo w ramach posiadanego abonamentu.
 • Oferta dedykowana jest wszystkim, którzy posiadają dekoder Horizon lub Mediabox i Kaon (z pakietem Select lub Max telewizji cyfrowej /Internetem UPC /usługą dodatkową Horizon Go). Telewizja mobilna dostępna jest również dla tych, którzy posiadają pakiet Polsat Sport Premium Go i/lub Eleven Sports Go i/lub FilmKlub.
 • Z Horizon Go można korzystać jednocześnie na trzech urządzeniach mobilnych.
 • Do zalogowania należy posiadać login oraz hasło z serwisu Moje UPC.
 1. NC+ GO od Canal+

NC+ GO od Canal+ to oferta  ponad 120 kanałów na żywo , które można oglądać na dowolnym urządzeniu mobilnym. Oprócz tego mamy dostęp do darmowych i płatnych materiałów VOD. Ważne jest to, aby posiadać zainstalowaną aplikację.

wideo na życzenie

Oferta NC+ GO jest dostępna dla wszystkich, którzy posiadają abonament Platformy Canal+. Dokładna liczba dostępnych kanałów telewizji mobilnej jest uzależniona od wybranego pakietu. Warto podkreślić, że z opisywanej usługi mogą skorzystać wyłącznie ci, którzy na stałe mieszkają w Polsce (wynika to z konieczności posiadania telewizji satelitarnej). Na swoje konto można zalogować się na terenie całej UE.

Na uwagę zasługuje fakt, że Canal+ wprowadził pewne ograniczenia związane z bezpłatnym dostępem do telewizji mobilnej. Dotyczy to przede wszystkim tych, którzy posiadają najtańsze pakiety telewizyjne. Za darmo otrzymujemy 3 godziny oglądania NC+ GO. Każdą kolejną można dokupić.

Plusem jest fakt, że  dokupienie 97 godzin NC+ GO kosztuje jedynie 4,99 zł  miesięcznie. Nie jest to więc wygórowana kwota.

 • W przypadku posiadania pakietu Universe+, Extra+, opcja Extra+, przynajmniej 1 kanał CANAL+ otrzymujemy 100 godzin miesięcznie NC+ GO zupełnie za darmo.
 • Posiadacze pakietu VIP+ Max otrzymują 744 godziny miesięcznie NC+ GO za 0 zł.
 • W dowolnym momencie można zakupić pakiet dodatkowy.
 • Wystarczy podłączyć dekoder do internetu, aby korzystać z usługi NC+ GO TV.
 1. WP Pilot

WP Pilot to darmowa telewizja mobilna dostępna dla każdego. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że nie musimy podpisywać żadnej umowy. Z pewnością usatysfakcjonuje to tych, którzy nie lubią zobowiązań.

 Korzystanie z oferty telewizji mobilnej WP Pilot jest bardzo proste. Należy jedynie dokonać rejestracji. Do założenia konta wystarczy adres mailowy. Unikniemy czasochłonnych oraz problematycznych formalności. 

Za darmo możemy oglądać ponad 30 kanałów. Znajdziemy tutaj większość najpopularniejszych stacji. Oczywiście w ofercie znajdują się również pakiety płatne, które zapewniają m.in. dostęp do kanałów HD, czy też telewizji mobilnej bez reklam.

Z WP Pilot można korzystać na terenie całej UE. Jest to jednak opcja dla tych, którzy na stale mieszkają w Polsce. Jest to warunek konieczny do tego, aby korzystać z możliwości, jakie daje opisywana platforma.

Warto wiedzieć, że bez rejestracji można oglądać telewizję tylko przez określony czas. Założenie konta jest zupełnie darmowe, a więc warto zarejestrować się już na początku. Oczywiście bezpłatne kanały są udostępniane legalnie.

 • Wystarczy dokonać rejestracji, aby bez ograniczeń oglądać ponad 30 kanałów telewizji mobilnej.
 • WP Pilot to oferta dla wszystkich – nie musimy posiadać telewizji satelitarnej, a nawet telewizora.
 • Do dyspozycji mamy rozmaite pakiety płatne – Starter Plus (34 kanały za 6,90 zł miesięcznie), Podstawowy (59 kanałów za 22,90 zł miesięcznie), Rozszerzony (92 kanały za 34,90 zł miesięcznie), Eleven Sports (35 kanałów od 14,90 zł miesięcznie).
 • Z usługi można rezygnować w dowolnym momencie.
 • Posiadacze urządzeń mobilnych mogą pobrać aplikację WP Pilot.
Zobacz więcej wpisów z kategorii: Telefony i operatorzy
Paweł Bocianowski Opublikowane przez:

Wielki fan nowych technologii od najmłodszych lat i poszukiwacz dobrych ofert. Posiadam wykształcenie ekonomiczne. Połączenie tych dwóch zainteresowań sprawia, że tropię, analizuję i próbuję odpowiedzieć na pytanie pt. „Jak najlepiej zaspokoić swoje potrzeby w określonym budżecie?”. Moją misją jest poszerzanie cyfrowej wiedzy Polaków i w ten sposób przeciwdziałanie zjawisku tzw. cyfrowego wykluczenia.  Efekty moich działań możesz śledzić na tym blogu. Miłego korzystania!

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *