Pakiet Familijny Max HD Cyfrowego Polsatu: czy warto? 7 powodów dla których to udana propozycja

Jeśli poszukujesz pakietu telewizyjnego, który zapewni szeroki wybór kanałów oraz korzystną cenę abonamentu, to konicznie sprawdź ofertę Cyfrowego Polsatu. Pakiet Familijny Max HD cieszy się ogromnym zainteresowaniem – właśnie dlatego postanowiłem wziąć pod lupę warunki usługi. Mój wpis z pewnością przyda się tym, którzy poszukują najlepszej oferty dla siebie. Już na wstępie mogę zdradzić, że jest to udana propozycja, a więc warto wziąć ją pod uwagę.

Nikt nie lubi przepłacać. Właśnie dlatego opisywany pakiet familijny cieszy się rosnącą popularnością. Można powiedzieć, że jest to złoty środek dla fanów telewizji rozważnie inwestujących gotówkę. Poniżej umieściłem więcej szczegółów dotyczących oferty.

Ile kosztuje pakiet Familijny Max HD?

W pierwszej kolejności warto jest poruszyć cenę omawianej usługi. Aktualnie pakiet Familijny Max HD kosztuje 60 zł/miesięcznie (dotyczy to tych, którzy otrzymali rabat w wysokości 10 zł/miesięcznie za wyrażenie zgody na e-fakturę). Warto również wspomnieć o promocji, dzięki której możemy korzystać z oferty za darmo przez trzy miesiące od podpisania umowy (uwaga: nie wiadomo do kiedy potrwa taka okazja – najlepiej zweryfikować, czy nadal jest dostępna w tym miejscu). Z pewnością usatysfakcjonuje to tych, którzy kochają oszczędzać.

ile kosztuje

Powody do radości mają także osoby, które posiadają już usługę w sieci Plus, lub inną w Cyfrowym Polsacie – kwalifikują się bowiem do dodatkowej obniżki smartDOM, czyli o kolejne 10 zł.

Kto może uzyskać rabat smartDOM?

Rabat w wysokości 10 zł miesięcznie brzmi kusząco. Kwota obniżki wydaje się być niewielka, jednak warto pamiętać, że w skali roku, czy też kilku lat możemy uzbierać pokaźną sumę. SmartDOM to oferta dedykowana tym, którzy korzystają z minimum dwóch usług Cyfrowego Polsatu lub Plusa. Wspomniany rabat udzielany jest na każdą dodatkową usługę. Dla tych osób, na stronie internetowej z wyborem oferty jest przeznaczone specjalne okienko do zaznaczenia (zielona ikona) – „Włącz rabat smartDOM”.

Co z kosztami dodatkowymi?

Podpisanie nowej umowy to również dodatkowe koszty. Występują one w niemal każdej ofercie, a więc nie można ich uniknąć. W przypadku pakietu Familijnego Max HD nie płacimy za aktywację. Musimy jednak wybrać dekoder oraz antenę (opcjonalnie). Poniżej przedstawiłem zestawienie, które ułatwi podjęcie ostatecznej decyzji.

Dekoder: EVOBOX HD EVOBOX PVR Moduł CAM CI+
Korzyści:
 • wbudowany moduł Wi-Fi
 • prosta obsługa
 • intuicyjne wyszukiwanie programów
 • wbudowany moduł Wi-Fi
 • możliwość nagrywania trzech programów jednocześnie
 • 500 GB dysku
 • dostęp do kanałów kodowanych wyposażonych w złącze CI/CI+
Opłata jednorazowa: 1 zł 49 zł 1 zł
Dekoder z anteną (opłata jednorazowa): 108 zł 108 zł 68 zł
Dekoder z anteną i montażem: 51 zł jednorazowo oraz 5 zł/miesięcznie 51 zł jednorazowo oraz 5 zł/miesięcznie 3 zł jednorazowo oraz 5 zł/miesięcznie

Osoby, które potrzebują profesjonalnego montażu anteny oraz dekodera musza liczyć się z dodatkowymi opłatami. Ponosimy nie tylko koszt jednorazowy – miesięczna opłata wzrasta o 5 zł, co dla niektórych jest sporą kwotą. Trzeba więc zastanowić się, czy nie lepiej jest znaleźć fachowca „na własną rękę”, który dokona niezbędnej instalacji i konfiguracji.

Ile kosztuje usługa multiroom?

koszt multiroomu w pakiecieJeśli posiadasz więcej, niż jeden telewizor, to sprawdź ofertę multiroom. W przypadku pakietu Familijnego Max HD nie płacimy za usługę przez pierwsze trzy miesiące. Dokładna cena uzależniona jest od wybranego wariantu. Do każdego odbiornika otrzymamy dekoder HD.

Multiroom HD – 1 dodatkowy pokój: Multiroom HD – 2 dodatkowe pokoje: Multiroom HD – 3 dodatkowe pokoje:
0,00 zł przez pierwsze 3 miesiące 0,00 zł przez pierwsze 3 miesiące 0,00 zł przez pierwsze 3 miesiące
później 10 zł/miesięcznie później 15 zł/miesięcznie później 20zł/miesięcznie

Co zawiera pakiet Familijny Max HD?

Nie każdy potrafi znaleźć informacje dotyczące tego, jakie programy znajdują się w Pakiecie Familijnym Max HD. Jest to oferta skierowana przede wszystkim dla tych, którzy posiadają standardowe potrzeby. Użytkownicy, którzy mają większe oczekiwania powinni postawić na pakiet Premium Max. Dokładny wykaz programów można znaleźć na oficjalnej witrynie Cyfrowego Polsatu.

Ile kanałów zapewnia pakiet familijny? Obecnie jest to około 160 propozycji. W praktyce taka ilość kanałów oznacza, że niemal zawsze powinniśmy znaleźć w TV coś dla siebie 😉

Wśród dostępnych kanałów telewizyjnych można wyróżnić m.in.:

 • Polsat HD,
 • Polsat Cafe,
 • TVN HD,
 • TTV,
 • FOX HD,
 • Disney Junior,
 • TVP1,
 • TVP2,
 • MTV,
 • Travel Channel,
 • HGTV,
 • a także wiele innych.

Ponadto możemy korzystać z opcji On The Go, co zapewnia nam możliwość oglądania ulubionych programów, seriali i filmów na urządzeniach mobilnych.

Jakie usługi dodatkowe są dostępne?

Usługi dodatkowe znacząco rozszerzają możliwości, jakie otrzymujemy. Mają jednak one swoją drugą stronę. W przypadku omawianego wariantu, w chwili opracowywania tej recenzji, jako prezent otrzymujemy pakiet VOD na 3 miesiące. Mało kto jednak wie, że przed upływem „gratisowego” czasu należy wyłączyć te usługę na infolinii. W innym przypadku będziemy musieli za nią zapłacić w kolejnych okresach. Niektórzy określają to jako „haczyk w umowie”, ponieważ nie każdy ma świadomość konieczności rezygnacji z nadprogramowych pakietów.

Oczywiście działa to także w drugą stronę – miło jest móc przetestować jakieś rozwiązanie bezpłatnie i być może dzięki temu mieć ochotę na przedłużenie.

Pakiet Familijny Max HD możemy rozszerzyć o następujące usługi:

 • Pakiet VOD (aktywowany domyślnie): 0,00 zł przez pierwsze 3 miesiące, później 10 zł/miesięcznie
 • HBO HD i HBO GO: 25 zł/miesięcznie
 • Pakiet Ekstraklasa: 20 zł/miesięcznie
 • Rozrywka HD: 25 zł/miesięcznie
 • Pakiet Eleven Sport HD: 15 zł/miesięcznie

Jak skorzystać z oferty?

Skorzystanie z pakietu Familijnego Max HD wymaga podpisania umowy. Jest to zobowiązanie na czas 24 miesięcy. Po dwóch latach możemy przedłużyć lub zrezygnować z oferty. Wcześniejsze zerwanie umowy jest równoznaczne z karą, a więc dobrze, że jako świadomy Konsument czytasz wpisy takie jak ten i nie podejmujesz pochopnych decyzji.

Rozmyślasz, gdzie kupić opisywaną ofertę? Najprościej i najkorzystniej zrobić to poprzez oficjalną stronę internetową. Nie każdy wie, że salon i online to dwa różne kanały sprzedaży, które różnią się ofertą. Ta wirtualna jest najlepsza dla klienta. To dla Ciebie cenna podpowiedź, a informacja którą się z Tobą dzielę została mi potwierdzona przez pracownika Cyfrowego Polsatu. Dodatkowo, decydując się na zakup przez internet przysługuje Ci 14 dniowe prawo na zwrot bez podawania przyczyny.

jak zawrzeć umowę

Dlaczego warto? Poznaj 7 powodów!

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy warto postawić na pakiet Familijny Max HD, zapoznaj się z 7-mioma najważniejszymi zaletami prezentowanej oferty. Opinie klientów potwierdzają, że jest to jedna z najlepszych propozycji Cyfrowego Polsatu. Moim zdaniem jest to prawdziwa gratka dla tych, którzy cenią sobie jasne warunki umowy oraz możliwość swobodnego rozszerzenia pakietu TV.

 1. Atrakcyjna cena
 2. Biorąc pod uwagę liczbę kanałów, cena pakietu Familijnego Max HD jest bardzo uczciwa. Oczywiście nie należy zapomnieć o wyrażeniu zgody na e-fakturę, dzięki której miesięczny koszt obniża się o 10 zł.

 3. Liczne rabaty
 4. Miesięczny abonament można obniżyć nie tylko poprzez elektroniczne rozliczenie. Usługa SmartDOM to kolejny rabat w wysokości 10 zł/miesięcznie. Łącznie możemy zaoszczędzić już 20 zł.

 5. Spora liczba kanałów telewizyjnych
 6. Przedstawiana oferta to prawie 160 kanałów. Pod tym względem pakiet Familijny Max HD jest o wiele lepszy na przykład od pakietu Rodzinnego. Oczywiście nie jest to opcja dla kinomaniaków, jednak prawdą jest, że tylko nieliczni potrzebują bardziej rozbudowanej listy programów telewizyjnych.

 7. Możliwość przetestowania i kupna usług dodatkowych
 8. W chwili opracowywania artykułu, wraz z abonamentem otrzymujemy pakiet VOD na 3 miesiące w prezencie, co pozwoli przetestować ciekawą usługę i rozważyć, czy chcemy zdecydować się na wersję płatną (jeśli nie — pamiętaj o anulowaniu na infolinii). Obok tego, za dodatkową opłatą możemy dokupić np. HBO, HBO GO, Pakiet Ekstraklasa lub inny, który pomoże nam jeszcze lepiej „skroić” na miarę swoją telewizję.

 9. Usługa On The Go
 10. Coraz więcej osób ogląda telewizję na smartfonie, laptopie, czy też komputerze. W ramach pakietu Familijnego Max HD otrzymujemy tę opcję w ramach abonamentu, a więc nie musimy ponosić dodatkowych opłat.

 11. Przez trzy miesiące bez opłat
 12. Aktualnie obowiązuje promocja, dzięki której przez trzy pierwsze miesiące od podpisania umowy nie poniesiemy żadnych kosztów. Jest to prosty sposób na to, aby nieco zaoszczędzić. Dobre okazje mają jednak to do siebie, że szybko się kończą, więc rekomenduję Ci sprawdzić na stronie, czy nadal pojawia się taka opcja.

 13. Szybkie załatwienie formalności
 14. Osoby, które zdecydowały się na pakiet Familijny Max HD powinny rozważyć skorzystanie z oferty drogą internetową. Złożenie zamówienia przez oficjalną stronę Cyfrowego Polsatu jest szybkie, proste, a jednocześnie bezpieczne. Dostawa nastąpi w ciągu kilku dni roboczych (zwykle 48 godzin).

Zobacz więcej wpisów z kategorii: Telewizja
Paweł Bocianowski Opublikowane przez:

Wielki fan nowych technologii od najmłodszych lat i poszukiwacz dobrych ofert. Posiadam wykształcenie ekonomiczne. Połączenie tych dwóch zainteresowań sprawia, że tropię, analizuję i próbuję odpowiedzieć na pytanie pt. „Jak najlepiej zaspokoić swoje potrzeby w określonym budżecie?”. Moją misją jest poszerzanie cyfrowej wiedzy Polaków i w ten sposób przeciwdziałanie zjawisku tzw. cyfrowego wykluczenia.  Efekty moich działań możesz śledzić na tym blogu. Miłego korzystania!

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *