Disney+ za darmo – jakie są możliwości gratisowego oglądania?

Disney+ to jedna z popularniejszych platform streamingowych na naszym rynku. Oferuje dostęp do seriali, filmów, produkcji dla dzieci i dokumentu. Jest z nami już od połowy 2022 roku. W tym czasie zdobyła wielu fanów i stale poszerza swoją ofertę. Na uwagę zasługuje bogactwo produkcji oryginalnych, które czerpią z długich tradycji Disneya. Choć standardowa cena za subskrypcję platformy nie jest wysoka, to warto zastanowić się nad poszukaniem Disney+ za darmo. Z mojego wpisu dowiesz się jakie są możliwości gratisowego oglądania tego źródła fantastycznej rozrywki.

Przyjrzymy się tym rozwiązaniom, które oferuje sama platforma, a także tym od popularnych i sprawdzonych operatorów. Często bowiem można otrzymać wraz z innymi usługami dostęp do wybranego streamingu w prezencie. Zainteresuje to szczególnie osoby, które poszukują dobrego dostawcy telewizyjnego. Czy znajdziemy Disney+ za darmo?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o szczegółowej ofercie Disney+, liczbie filmów, seriali czy dokumentów, a także zasadach korzystania i dostępnych tytułach, to koniecznie przeczytaj ten mój wpis. Dowiesz się z niego wszystkiego, co warto wiedzieć o tym, co oferuje Disney+.

disney+ miesiąc za darmo

Cena Disney+ – ile to kosztuje w standardowej ofercie?

Przyjrzyjmy się na początek cenie Disney+ w regularnej ofercie platformy. Ile trzeba zapłacić za dostęp do niej, by mieć wszystkie filmy i seriale na wyciągnięcie ręki? Cena standardowa wynosi:

 • 28,99 zł za miesiąc
 • W przeliczeniu na rok zapłacisz 347,88 zł

Jak kwoty te wyglądają na tle konkurencji? Całkiem nieźle. Dla przykładu:

 • Netflix kosztuje od 29 do 60 zł za miesiąc, jednak tańsze pakiety oferują niższą jakość obrazu i dźwięku
 • Canal+ Online to nawet 45 zł miesięcznie
 • HBO Max kosztuje 29,99 za miesiąc

Jak widzisz, Disney+ nie jest droższy od konkurencji. Jeśli oferta platformy Ci odpowiada najbardziej, to nie zapłacisz za streaming więcej, niż u innych. W porównaniu do wybranych pakietów streamingu jest nawet o połowę taniej. Nie zaszkodzi jednak poszukać bezpłatnego Disney+, prawda? ?

Disney+ – miesiąc za darmo, a może nawet dłużej?

Czy Disney+ oferuje, w bezpośrednim zakupie na stronie internetowej platformy, jakąś zniżkę? Tak. Już dziś możesz skorzystać z subskrypcji na cały rok z góry. Jaką będziesz mieć z tego korzyść? Oto szczegóły:

 • Płacąc jednorazowo 289,90 zł otrzymujesz cały rok, czyli 12 miesięcy, dostępu do platformy
 • Oszczędzasz opłatę za dwa miesiące, gdyż opłacasz tylko 10-krotność abonamentu miesięcznego
 • Twoje oszczędności to w sumie 57,98 zł

disney+ za darmo w polsat box

Zatem możesz oszczędzić nawet prawie 20 procent ze standardowej ceny, jeśli zdecydujesz się zapłacić za 12 miesięcy z góry. To całkiem duża kwota i opcja warta rozważenia, jeśli kupujesz Disney+ bezpośrednio na stronie platformy. Czy może być jeszcze taniej? Pamiętajmy, że Disney+ ma bardzo bogatą ofertę – zarówno produkcji dostępnych na innych platformach, jak i swoich, oryginalnych. Dlatego Disney+ za darmo może wydawać się nieosiągalny – dostęp do wysokiej jakości rozrywki na ogół przecież niemało kosztuje. Ale dobrze szukając i łącząc dostęp do streamingu z innymi usługami można sporo oszczędzić.

Disney+ za darmo w Plusie

Disney+ za darmo u operatorów występuje w bardzo ciekawych opcjach. Plus przygotował dla nas naprawdę interesującą ofertę powiązaną z platformą Disney+. Jeśli skorzystasz z usług oferowanych przez Plus, to możesz otrzymać cały rok Disney+ za darmo! Co należy zrobić, by z tego skorzystać? Są dwie opcje:

 • Podpisanie nowej umowy z Plusem
 • Przedłużenie obecnej, aktywnej umowy z operatorem

Jakich usług dotyczy oferta? Są to:

 • Abonament 5G, czyli oferta komórkowa
 • Internet 5G, czyli oferta dostępu do sieci Internet poprzez szybką technologię 5G
 • Światłowód, czyli dostęp do światowej sieci poprzez najszybszą, istniejącą infrastrukturę fizyczną
Decydując się na Disney+ za darmo na 12 miesięcy wraz z usługami Plusa, zobowiązujesz się do korzystania z tej usługi przez 24 miesiące.

Od 13 miesiąca opłata za Disney+ będzie w standardowej wysokości, czyli 28,99 zł. W ciągu dwóch lat korzystania z Disney+ zaoszczędzisz opłatę za 12 miesięcy, czyli 347,88 zł. To naprawdę imponująca kwota!

Do wygodnego korzystania z Disney+ za darmo przyda się szybki Internet. Ten od Plusa, w technologii światłowodowej, otrzymasz na następujących warunkach:

 • Opłata miesięczna będzie wynosić 19 zł przez pierwszy rok
 • W drugim roku opłata zmieni się do 59 za miesiąc
 • Szybkość łącza to nawet 300 Mbit/s
 • Brak jest limitów transferu

Do niedawna Plus kojarzony był wyłącznie z usługami komórkowymi. Dziś możesz nieskrępowanie korzystać z usług operatora dzięki światłowodom. Pamiętaj, że nie wszędzie możesz uzyskać dostęp do światłowodu Plusa. Jeśli w Twojej okolicy nie ma szybkich przewodów operatora, to w takim wypadku dobrze jest wykorzystać równie szybki Internet z Plusa w technologii 5G.

Choć 5G to sieć przyszłości, szybka i niezawodna, to światłowód jest oczywiście jeszcze od niej szybszy. Jednak prędkości przesyłania oferowane klientom na światłowodach są z łatwością doganiane przez sieć 5 generacji. Stabilność światłowodu będzie zawsze większa, choć są to porównywalne pod tym względem dostępy.

disney+ za darmo u operatorów

Disney+ za darmo w Polsat BOX

Polsat BOX proponuje dodanie Disney+, jako dobrowolnej opcji, do jednego ze swoich pakietów podstawowych. Możesz zatem skorzystać z:

 • Pakietu S z 55 kanałami za 30 miesięcznie
 • Pakietu M z 77 programami za 40 zł za miesiąc
 • Pakietu M Sport z 83 kanałami za 70 zł za miesiąc
 • Pakietu L z pełną listą 138 programów za 70 zł miesięcznie

Zasada skorzystania z Disney+ za darmo jest prosta:

 • Otrzymujesz dostęp do platformy przez 12 miesięcy bez opłat
 • Od 13 miesiąca usługa kosztuje 28,99 zł, czyli jest to standardowa opłata miesięczna
 • Umowa na Disney+ za darmo obowiązuje przez 24 miesiące

Podobnie jak w Plusie, w Polsat BOX oszczędzisz 347,88 zł, jeśli zdecydujesz się na Disney+ za darmo przez rok.

Aplikacja Disney+ dostępna jest na dekoderach Polsat BOX 4K i Polsat BOX 4K lite. Oznacza to, że możesz z platformy skorzystać wygodnie, posługując się pilotem do dekodera. Twój TV nie musi posiadać Androida czy Tizen, nie musisz także włączać komputera!

Disney+ za darmo w Netii

Netia oferuje Disney+ za darmo – i to naprawdę bez żadnych opłat, przez cały okres trwania umowy. Platforma Disney+ u tego operatora jest w cenie abonamentu za podstawowe usługi. Jest to prawdziwie promocyjne rozwiązanie. Z jakich pakietów możesz skorzystać w Netii? Czy znajdziesz wśród nich coś dla siebie? Oto szczegóły:

 • Pakiet 81 kanałów i Internet do 300 Mbit/s za 70 zł miesięcznie
 • Pakiet 81 kanałów i Internet do 600 Mbit/s za 80 zł na miesiąc
 • 81 programów i Internet 1 Gbit/s za 90 zł miesięcznie

disney+ za darmo w plusie

Neta oferuje też inne opcje:

 • Ze 103 kanałami telewizyjnymi
 • Nawet z 189 programami

Są także dostępne pakiety z dodatkowymi kanałami sportowymi lub bardziej rozbudowaną ofertą filmów w technologii VOD. Czy będą jednak tak bardzo interesujące, jeśli jednocześnie otrzymasz Disney+ za darmo, bez żadnych dodatkowych opłat?

Zwraca uwagę fakt, że Disney+ za darmo będzie przez cały okres obowiązywania umowy z Netią, jednak umowa ta zawiera w sobie zarówno usługi internetowe, jak i telewizyjne. Konieczny jest zatem zakup nieco większego i droższego pakietu, niż w Plusie czy Polsat BOX. Jednak nie będzie to przecież przeszkodą, jeśli planujesz i potrzebujesz korzystać z usług tego operatora w zakresie dostępu do sieci oraz do telewizji!

Ile można oszczędzić przy dwuletnim korzystaniu z usług operatora wraz z Disney+ za darmo? W sumie zostanie Ci w portfelu nawet 695,76 zł! Zatem jeśli aktualnie rozglądasz się za wyborem telewizji i Internetu, ale chcesz także korzystać za darmo z Disney+, to pakiet z Netii będzie dla Ciebie idealny.

Pamiętaj, że umowa z Netią na Internet i telewizję będzie obowiązywać przez 24 miesiące. W tym czasie rozwiązanie umowy będzie nieopłacalne.

Co z obecnymi klientami Netii? Czy też mogą liczyć na Disney+ za darmo? Co prawda operator nie reklamuje możliwości przedłużenia oferty i otrzymania bez opłat Disney+, jednak pamiętaj, że możesz wynegocjować z operatorem odpowiadające Ci warunki wydłużenia związania się umową. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę „oferta dla obecnych klientów Netii”,zostawisz swój numer telefonu na stronie, a doradca do Ciebie oddzwoni. W trakcie rozmowy zwróć proszę uwagę na to, że zależy Ci na Disney+ za darmo. Niewykluczone, że otrzymasz w takim wypadku zadowalającą Cię propozycję.

Zobacz więcej wpisów z kategorii: Streaming
Paweł Bocianowski Opublikowane przez:

Wielki fan nowych technologii od najmłodszych lat i poszukiwacz dobrych ofert. Posiadam wykształcenie ekonomiczne. Połączenie tych dwóch zainteresowań sprawia, że tropię, analizuję i próbuję odpowiedzieć na pytanie pt. „Jak najlepiej zaspokoić swoje potrzeby w określonym budżecie?”. Moją misją jest poszerzanie cyfrowej wiedzy Polaków i w ten sposób przeciwdziałanie zjawisku tzw. cyfrowego wykluczenia.  Efekty moich działań możesz śledzić na tym blogu. Miłego korzystania!

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *