Nc+ (Canal+) oferta i pakiety w 2020: który wybrać?

Cześć, z tej strony Paweł z Satelitarne Cyfrowe. 

Jeśli śledzisz mojego bloga od jakiegoś czasu, wiesz że wybór właściwej oferty telewizji stanowi dziś niemałe wyzwanie. Być może jesteś już po lekturze mojego rankingu i wiesz, że nc+, które jakiś czas temu zmieniło nazwę na Canal+ jest moim faworytem. Powstaje jednak pytanie jak dokładnie wygląda oferta, co znajdziemy w pakietach i który wybrać dla siebie? Przyjrzymy się temu bliżej i przeanalizujmy wspólnie szczegóły! 

 Oferta nc+ z biegiem czasu staje się coraz szersza i lepiej dopasowana do zróżnicowanych potrzeb rynku. Operator oddaje do naszej dyspozycji szereg pakietów, z których możesz wybrać ten najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom w cenie już od 19,99 zł miesięcznie

Omówmy zatem najpopularniejsze warianty i zastanówmy się, który najlepiej wpasuje się w Twoje wymagania.

Pakiet Start +: strzał w dziesiątkę dla oszczędnych

W nc+ pakiety zostały utworzone z myślą o różnych profilach odbiorców. Pierwszy z nich – który moglibyśmy nazwać również wariantem ekonomicznym – umożliwia nam korzystanie z szerokiego dostępu do kilkudziesięciu kanałów telewizyjnych już za 19,99zł miesięcznie. Cena ta dostępna jest dla klientów, którzy zdecydują się podpisać umowę na 24 miesiące, wyrażą zgody marketingowe, zgodę na e-rachunek oraz będą dokonywać terminowych opłat.

Oferta w chwili pisania tego artykułu obejmuje między innymi:

 • Dostęp do 80 kanałów
 • 3 kanały dla najmłodszych
 • 7 kanałów filmowych
 • Kanały o charakterze sportowym – TVN Turbo i TVN Sport HD
 • Możliwość skorzystania z dedykowanego dekodera 4K
 • Zakup anteny w cenie o 30 zł niższej od regularnej przy skorzystaniu z oferty online
 • 3 godziny miesięcznie dostępu do platformy VOD nc+GO
 • 36 kanałów z pakietu Comfort+ w prezencie przez pierwszy miesiąc korzystania z usługi

Patrząc na listę usług które otrzymujemy w najtańszym wariancie, trzeba przyznać, że wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Nie dziwi fakt, że ze względu na niską cenę oraz wysoką funkcjonalność, pakiet ten cieszy się sporą popularnością.

Mimo że korzystając z niego uzyskujemy dostęp tylko do części kanałów w stosunku do pełnej oferty nc+, z całą pewnością jest on wart uwagi choćby ze względu na wyjątkowo przystępną cenę. Dodatkowo, dostawcy dają możliwość oglądania bonusowych programów z wyższego pakietu przez pierwszy miesiąc korzystania z usługi, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy w Twoim przypadku będzie potrzebne rozszerzenie oferty bez konieczności dopłacania. To idealny pomysł dla tych, którzy są niezdecydowani.

 Pakiet Start + będzie dla Ciebie doskonałym wyborem, jeśli potrzebujesz znacznego rozszerzenia podstawowej, naziemnej telewizji bez jednoczesnego odczucia tej zmiany na domowym budżecie. Dziennie możesz płacić niecałe 67 groszy!  

pakiety nc+

Pakiet Comfort +: optymalne rozwiązanie w dobrej cenie

W nc+, oferta rośnie wraz z Twoimi oczekiwaniami. Pakiet Comfort + oddaje do Twojej dyspozycji już znacznie więcej kanałów i – zgodnie z nazwą – jest to rozwiązanie bardzo dogodne. Nie dziwi fakt, że jest to jednocześnie jedna z najczęściej wybieranych propozycji.

Oto, co otrzymujesz w pakiecie, płacąc 39,99zł miesięcznie (cena z uwzględnieniem rabatu 10 zł/mies za wyrażenie odpowiednich zgód – obniżka dostępna dla każdego):

 • 117 kanałów telewizyjnych
 • 10 kanałów dla maluchów
 • 7 kanałów sportowych, w tym: Eurosport, nSport
 • Możliwość skorzystania z opcji Multiroom i dekodera obsługującego 4K
 • HBO i HBO GO w prezencie na 4 miesiące
 • 3 godziny miesięcznie dostępu do nc+GO
 • 36 kanałów z pakietu Extra + w prezencie na miesiąc

Jak widać – oferta jest znacznie poszerzona w stosunku do podstawowej, a dodatkowe funkcjonalności bardzo mocno przemawiają za jej wyborem. Ponadto – podobnie jak w przypadku poprzedniej opcji – usługodawca dołącza do niej możliwość oglądania kanałów z rozszerzonego planu taryfowego, dzięki czemu będziesz mieć okazję dopasowania pakietu do swoich rzeczywistych potrzeb. Jeśli dobrze przyjrzysz się atutom, zobaczysz, że dochodzi tutaj także tzw. opcja „multiroom”. Jest ona szalenie przydatna, dlatego też poniżej opisuję co to dokładnie oznacza.

Czym jest oferta Multiroom w nc+?

 W skrócie – umożliwia ona odbieranie telewizji satelitarnej na kilku (maksymalnie sześciu) odbiornikach jednocześnie.

oferta multiroom w nc+

W ramach jednej umowy otrzymujesz zatem możliwość rozszerzenia swojej oferty na wszystkie obecne w domu telewizory, zachowując przy tym możliwość oglądania różnych kanałów na każdym z nich. Według opinii użytkowników, jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

Pakiet Extra+: oferta familijna od nc+

W nc+ oferta programowa dostosowana została do potrzeb każdego użytkownika telewizji – pakiet Extra+ umożliwia Ci poznanie jej w pełniejszym zakresie niż te, które omawialiśmy wcześniej. Oprócz bogatej oferty sportowej otrzymujesz w nim również kilkanaście kanałów dziecięcych oraz dodatkowe bonusy.

Decydując się na pakiet Extra+ w cenie od 59,99zł miesięcznie otrzymujesz:

 • 154 kanały; w tym:
 • 15 kanałów dla najmłodszych
 • 14 kanałów dla fanów sportu (w tym Eleven Sports 4)
 • 25 kanałów filmowych
 • National Geographic Play w prezencie
 • Antenę za 1 zł przy zakupie online (oszczędzasz 78 zł)
 • 100 godzin dostępu do platformy VOD nc+GO

W naprawdę przystępnej cenie otrzymujesz zatem bogatą ofertę telewizyjną, w której z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Można powiedzieć, że pakiet Extra+ zawiera wszystko, czego potrzeba w abonamencie telewizyjnym. To rozwiązanie z którego każdy domownik będzie w pełni zadowolony.

Jednak to jeszcze nie wszystko – w nc+ oferta zawiera także coś specjalnego dla miłośników rozrywki najwyższych lotów.

Superpremium+ 4K: telewizja dla konesera 

pakiet Superpremium+ 4KTo pakiet dla najbardziej wymagających – daje on dostęp nie tylko do kanałów telewizyjnych w jakości 4K (takich jak CANAL+ 4K ULTRA HD, czy MUSEUM 4K), ale także do zestawu stacji Filmbox, emitujących największe kinowe hity.

Oto lista korzyści, które otrzymasz razem z pakietem Superpremium+ 4K:

 • 176 kanałów
 • 11 kanałów Canal+, w tym Canal+ 4K
 • 37 kanałów filmowych
 • 21 kanałów dla fanów sportu, wszystkie kanały Eleven Sports oraz Polsat Sport Premium
 • HBO i HBO GO w pakiecie
 • Pełen pakiet kanałów sportowych: Polsat sport premium oraz Eleven Sports
 • Pakiet kanałów Filmbox pack, w którego skład wchodzą takie kanały jak:
  • Filmbox Action
  • Filmbox Arthouse
  • Filmbox Premium HD
  • Filmbox Extra HD
  • Filmbox Family
 • Opcja multiroom i dekoder 4K
 • 100 godzin dostępu do nc+GO
 Pakiet Superpremium 4K z pewnością zadowoli każdego zapalonego kinomana – dzięki tak dużej ilości kanałów filmowych do wyboru z całą pewnością znajdziesz odpowiedni seans dla siebie za każdym razem, kiedy tylko zasiądziesz do odbiornika telewizyjnego. Dla wielu osób w praktyce oznacza to koniec sytuacji w której zamiast oglądać ciekawe produkcje, w każdym miejscu natrafiamy na wszechobecne reklamy, które kwitujemy stwierdzeniem „nie można nic ciekawego znaleźć”. 

Dodatkowe funkcjonalności tego wariantu mówią same za siebie – jeżeli potrzebujesz zestawu kanałów telewizyjnych najwyższej jakości w bardzo dobrej – jak na taką zawartość pakietu – cenie, Superpremium 4K jest dla Ciebie. Miesięczny abonament w tym wariancie to 139,99 zł przy udzielonych zgodach i terminowych wpłatach. Jest drożej, ale wyższa cena bez dwóch zdań idzie tu w parze z jakością.

Co wybrać dla siebie?

Oferta nc+ dla nowych klientów w 2020 roku jest nieustannie rozszerzana o coraz to nowe funkcjonalności, a poszczególne pakiety często możemy otrzymać w bardzo korzystnych promocjach, takich jak choćby znacznie obniżony abonament przez pierwszych kilka miesięcy.

Dodatkowo, oferta nc+ obfituje w wiele innych, niewymienionych w tym artykule sprofilowanych pod konkretne potrzeby pakietów – takich jak choćby Platforma Futbolu, stworzona w całości z myślą o osobach, dla których priorytetem jest szeroki wybór kanałów sportowych w najwyższej jakości.

Kolejną zachętą jest technologia, którą daje nam do dyspozycji nc+. Chodzi tutaj o dekodery współpracujące z najnowszymi odbiornikami telewizyjnymi oraz fakt, że już przy najtańszym pakiecie możemy liczyć na możliwość dokupienia go w wersji 4K.

Jeżeli mówimy o słabszych stronach poszczególnych pakietów nc+, dla zwolenników kanałów sportowych problemem może być ich bardzo ograniczona ilość w najtańszym pakiecie oraz fakt, iż nie obsługuje on funkcji multiroom, przez co telewizja będzie dostępna tylko na jednym telewizorze.

Dodatkowe usługi i atrakcyjne urozmaicenia

 W nc+ oferta dla stałych abonentów daje możliwość wykupienia w okazyjnych cenach takich usług jak m.in. Netflix, Cinemax, czy Paramount Play. Szczegółowy wykaz propozycji można znaleźć pod tym adresem

Dodatkowo, w nc+ jest możliwość dokupienia do pakietu telewizyjnego internetu lub telefonu – cena połączonych usług u jednego operatora jest wtedy znacznie niższa niż w przypadku korzystania z nich pojedynczo.

Jeżeli chodzi o możliwości nc+ dla nowych klientów – z pewnością na uwagę zasługuje tutaj opcja nabycia pakietu telewizji przez internet. Przede wszystkim, w ten sposób jest taniej. Salony i sieć to odrębne kanały sprzedaży, których oferta może się różnić. Wielokrotnie rozmawiałem z konsultantami marki, którzy mówili, że najbardziej opłacają się zakupy właśnie online – warto to sobie odnotować. Ciekawą opcją jest także zakup pakietu telewizji wraz z samym… telewizorem. W chwili pisania tej treści  rozwiązanie nie jest dostępne, ale w przeszłości można było nabyć zarówno kanały, jak i sam odbiornik. Być może tego rodzaju możliwość powróci do oferty.
oferta canal+

Czy warto postawić na ofertę od nc+ (obecnie Canal+)?

Po przeanalizowaniu dostępnych na rynku ofert telewizji satelitarnej i cyfrowej, z całkowitą pewnością można stwierdzić, że oferta od nc+ jest jedną z najbardziej korzystnych, które możemy znaleźć na dzień dzisiejszy.

 • Powodem tutaj jest nie tylko wyjątkowo atrakcyjna oferta kanałów, które mamy do dyspozycji, ale także dodatki, takie jak możliwość otrzymania anteny już za złotówkę oraz wyboru dekodera, funkcjonującego w technologii 4K.
 • Przeglądając oferty warto pamiętać, że omawiana w tym wpisie TV od nc+ przekształciła się niedawno w Canal +, oferta jednak pozostała niezmienna.
 • W porównaniu do pozostałych usługodawców telewizyjnych,  Canal+ oferuje bardzo zróżnicowany zestaw pakietów w cenach, dzięki którym każdy może sobie pozwolić nawet na najbardziej rozszerzone pakiety, ciesząc się szerokim wachlarzem kanałów do wyboru.
Kolejną ciekawą możliwością, którą oddaje do Twojej dyspozycji nc+ jest możliwość uzupełnienia dekodera o dysk twardy o pojemności 1TB – do niektórych pakietów dołączany jest już za 1 zł!

Niezależnie od tego, czego poszukujemy, warto  rozejrzeć się w ofercie dostawcy i sprawdzić, które z prezentowanych  usług  spełniają Twoje potrzeby. Pamiętaj, że przedstawione w publikacji propozycje to jedynie najpopularniejsze pakiety, a pełną listę aktualną na dzień dzisiejszy, wraz z obowiązującymi cenami oraz ilością kanałów możesz znaleźć na oficjalnej stronie sklepu Canal+.

Co ważne, możesz wybierać nie tylko w usługach telewizyjnych, ale także nabyć w okazyjnych cenach takie aplikacje jak Netflix czy HBO GO, dzięki którym  możesz samodzielnie decydować o tym, co wyświetli się na ekranie Twojego telewizora.

Zobacz więcej wpisów z kategorii: Telewizja
Paweł Bocianowski Opublikowane przez:

Wielki fan nowych technologii od najmłodszych lat i poszukiwacz dobrych ofert. Posiadam wykształcenie ekonomiczne. Połączenie tych dwóch zainteresowań sprawia, że tropię, analizuję i próbuję odpowiedzieć na pytanie pt. „Jak najlepiej zaspokoić swoje potrzeby w określonym budżecie?”. Moją misją jest poszerzanie cyfrowej wiedzy Polaków i w ten sposób przeciwdziałanie zjawisku tzw. cyfrowego wykluczenia.  Efekty moich działań możesz śledzić na tym blogu. Miłego korzystania!

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *